Midea Klima Servis Hizmetleri konusunda Yetkilendirilmiş Klima Servis Firmasıyız

Meltem Klima, Midea Klima Servis hizmetleri konusunda Midea Türkiye Distribütörü olan Modern Klima Tarafından Yetkilendirilmiş bir Midea Klima Servis Firmasıdır.

Midea Klima servis hizmetleri konusunda eğitimlerini başarıyla tamamlamış, mida klima bakım onarım ve servis hizmetleri konusunda yetkili personelimiz ile yaşam alanlarınızdaki konforu kesintisiz sürdürmak için hizmetinizdeyiz.

Klima servisi özellikle Midea Klima Servisi konusunda yetkili servis ile çalışmanın ayrıcalıklarını Meltem Klima Servisi ile yaşabilirsiniz. Klima ihtiyaç duyulduğu anda doğru şekilde çalışması gereken bir beyaz eşyadır. Sıcak bir havada çalışmayan klima için klima servisini aradığınızda, “Yoğunuz ancak 3 gün sonra gelebiliriz” şeklinde yanıtlar alınabilmektedir. Meltem Klima olarak ise sorumluluğunun bilincinde bir Midea Klima Servis firması olarak fazla mesai yaparak, ek personel temin ederek tüm müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu anda çözümler sağlamaktayız.

Midea Klima Servis Hizmetleri için bize web sitemiz üzerinden yada 0212 466 34 85 nolu telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


İhtiyaç Duyduğunuz Anda Servis hizmeti veren

MİDEA KLİMA SERVİSİ

Meltem Klima